Kontaktiniai duomenys: +37065698980
Mano krepšelis

Švedijos FireSteel BIO žvalgas 2 in1

Kodas
VA-21111
Tik €14.90
Products left: 5+
Sandėlyje

Pristatymo laikas 3–7 dienos

Pridėti į norų sąrašą
 

Švedijos FireSteel BIO žvalgas 2 in1 - Jūsų geriausias ugnies įžiebimo draugas, uždegęs ugnį bet kokiu oru. Originalus magnio ugnies starteris yra kietas, patvarus ir tinkamas naudoti. Sukurta kariuomenei, kurią ji atlieka pagal aukščiausius standartus. 3000 smūgių esant 3000 laipsnių temperatūrai ugnies apšvietimas įmanomas bet kokiu oru bet kuriame aukštyje. Pasiimkite techniką, užgesinkite ugnį, sušildykite ir užsidėkite maistą. Ergonomiškas dizainas ir įmontuotas švilpukas, tik geriausias.

Funkcijos:
• Darbuoja, kai yra drėgna ir vėjuota
• Patvarūs, iki 3 000 streikų
• Įrengtas avarinis švilpukas
• Saugi kelionė
• Gripui palankus dizainas
• Biologinis plastikas
• Pagaminta Švedijoje
• Įtraukia patogią „CircBag“, skirtą lengvai saugoti

Medžiagos funkcijos:
Kibirkščiavimu užtikrintas magnio lydinys. Stiprus nailono laidas. Bio-plastic rankenos. Nerūdijančio plieno smogikas.
ĮSPĖJIMAS: Naudojant šį produktą gali atsirasti cheminių medžiagų, įskaitant anglies monoksidą, suodžius ir kitus degimo šalutinius produktus, kurie Kalifornijos valstijoje žinomi kaip vėžys, apsigimimai ar kita reprodukcinė žala. Daugiau informacijos rasite www.P65Warnings.ca.gov

Tvarios funkcijos:
Mažeikiškių būdas užtikrinti ugnį vėl ir vėl.
Matavimai: 77 x 25 x 15 mm
Svoris: 38 g

pristatymas

Gauti standartinį adresą 

2 darbo dienos

2.99 €

Komplimentai visoje Baltijos jūroje

2 darbo dienos

9.99 €

*nemokamas pristatymas iš 50 €

SUKŪRĖ
Pirmą kartą Švedijos gynybos departamentui sukurtas legendinis švedų FireSteel ugnies starteris yra originalus magnio lydinio ugnies starteris. Švedų FireSteel ugniagesys pasiūlė pirmąjį perspektyvų iššūkių, kylančių kilus gaisrams dideliame aukštyje ir žemoje temperatūroje, sprendimą. Švedijos FireSteel ugnies starteris, gebantis tiesiogiai uždegti degias dujas ar skystį, puikiai tinka tradicinėms alkoholio ir modernioms dujinėms viryklėms. Dėl to jį priėmė daugybė karinių dalinių visame pasaulyje. Švedijoje pagamintas „Light My Fire“ ugnies starteris išsivystė tobulinant dizainą, įskaitant precizišką nerūdijančio plieno strypą, ergonomišką rankeną ir įmontuotą avarinį švilpuką.

KAIP JIS VEIKIA
Švedų FireSteel ugnies starterį sudaro dvi pagrindinės dalys – strypas ir strypas. Strypas pagamintas iš aukštos kokybės piroforiško lydinio, kuriame yra metalų, tarp kurių yra geležies, magnio, lantano ir cerio. Strypas pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi tikslią briauną, sukurtą maksimaliai kibirkščiai. Trintis, prispaudusi strypą prie strypo, įžiebia mažytes metalo drožles, paverčia jas oksidais ir sukuria ryškias, aukštos temperatūros kibirkštis. Žymus skirtumas tarp švediško FireSteel ugnies užvedimo ir panašių trinties pagrindu veikiančių ugnies užtaisų, dažnai vadinamų Ferro cerium strypais, yra patentuotas lydinio kietinimo procesas, kurio metu gaminama aukštos kokybės medžiaga, užtikrinanti ilgaamžiškumą neprarandant konsistencijos.

KAIP UŽDEGTI ŽIDINĮ
1. Rinkite nedideles lazdeles, žievę ir kitus daržus. Kuo mažesnis, tuo geriau, nes bus lengviau apšviesti.
2. Sudėkite į nedidelę krūvelę.
3. Išsiimkite švedišką FireSteel ar švedišką FireKnife su įmontuotu FireSteel.
4. Naudokite popierių, beržų žievę arba idealiu atveju išsiimkite TinderSticks ar Tinderį ant virvės, pagamintą iš užaugintų Hondūro pušų, nuskuskite keletą skutimosi priemonių ir išdėliokite jas tarp giminaičių. Su 80% derva tai optimalus užsidegimo kuras, kuris sudegs labai karštas ir lėtas – taip pat gali atlaikyti drėgmę ir vandenį.
5. Atsargiai suformuokite ugnį, pirmiausia mažomis lazdelėmis, o po to palaipsniui didinkite jos dydį. Įsitikinkite, kad ugnis turi pakankamai deguonies ir būkite kantrūs.

PRIVALUMAI IR TAIKOMOSIOS PROGRAMOS
Pagrindinis švedų FireSteel ugniagesio pranašumas prieš kitas ugnies užvedimo priemones – patikimumas bet kokioje situacijoje. Švediškas FireSteel ugnies starteris yra tvirtas ir nereikalauja jokių plyšių, lengvesnio skysčio, baterijų ar atsarginių dalių.
Švedų FireSteel ugniagesys dirbs atšiauriomis sąlygomis, pavyzdžiui, esant dideliam šalčiui, kai dujos lengvai neišgaruoja, todėl sunku užsidegti. Jis taip pat siūlo nuspėjamą veikimą bet kuriame aukštyje, skirtingai nuo butano žiebtuvėlio, kurį veikia ir drėgmė, ir sumažėjęs deguonies kiekis aukštyje. Švedijos FireSteel ugnies starterio kibirkštis yra pakankamai ryški, kad būtų naudojama kaip avarinis signalas. Strypas ir strypas surišami su landyne, kad būtų išvengta atsitiktinio atskyrimo, ir yra pakankamai kompaktiški, kad tilptų į kišenę.

 

Daugiau informacijos
Kainų intervalas 0 – 25 EUR
Prekės ženklasLight My Fire
Write Your Own Review
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Radome kitų produktų, kurie jums gali patikti.

  1. €629.90
  2. €359.90
  3. €79.90
  4. €159.90
  5. €139.90
  6. €159.90
Tekstams versti buvo naudojamas automatinis vertėjas, atsiprašome už neteisingus vertimus. Mūsų komanda stengiasi tobulinti tekstus.
Close