Kontaktiniai duomenys: +37065698980
Mano krepšelis (0,00 €)

Mūsų pagrindiniame puslapyje yra SSL sertifikatas - vienas plačiausiai naudojamų ir saugiausių sertifikatų (ang. „Secure Socket Layer“). Tai užtikrina, kad visa informacija, apie kurią kalbate mūsų puslapyje, yra konfidenciali, o jūsų apsipirkimas čia yra saugus. SSL sertifikatas yra garantija, kad jūsų duomenys bus apsaugoti saugiu šifravimo algoritmu ir neprieinami trečiosioms šalims, kurios nėra susijusios su paslauga.

Daugiau apie SSL sertifikatą skaitykite čia: https://www.comodo.com

- Magento platforma naudojama puslapių duomenims saugoti - Magento e. prekybos platforma yra pirmaujanti ir aukštos kokybės el. prekybos platforma pasaulyje. Daugiau apie „Magento“ platformą skaitykite čia: https://magento.com/about
 - mūsų puslapio vartotojų el. laiškai apdorojami tarptautiniu mastu patvirtintomis priemonėmis.
 - Patikima mokėjimo sistema: „Swedbank“ mokėjimo portalas ir „Paypal“ greitas patikrinimas suteikia klientui lengvą ir saugų mokėjimą.
 - Jūsų užsakymą „Omniva“ pristato per Omniva pakomatą  ir Venipak Courier.
 - Mes užtikriname, kad prekė būtų grąžinta per 14 dienų. Skaityti daugiau čia: https://megango.lt/14-dienu-grizimas

Užtikriname, kad jūsų asmens duomenys būtų konfidencialūs pagal Asmens duomenų tvarkymo įstatymą. Daugiau informacijos apie mūsų įmonės duomenų privatumo politiką rasite čia:https://megango.lt/privatumo-politika

Kontaktiniai duomenys, susiję su asmens duomenų tvarkymu

Asmens duomenų įsigijimas ir tvarkymas atliekamas „ORCCAN Ltd“, Registracija Nr. LV40103949850, registruotoje buveinėje Talivalža g. 20 k-1-14, Rygoje, Latvijoje, LV-1006.
Kontaktiniai duomenys asmens duomenų tvarkymo klausimais: skambinant +370 645 49494, kai rašote el. laiškus [email protected].

 

 

Close