Kontaktiniai duomenys: +37065698980
Mano krepšelis (0,00 €)

GALITE PASIRINKTI TINKAMĄ PREKIŲ PRISTATYMO BŪDĄ:

1. „Omniva pakomates“ (visoje Baltijos šalyse) - pristatymas su „Omniva“ galimas didžiausiuose Baltijos šalių miestuose. Pagal užsakymą įvedus Omnivas sekimo numerį OMNIVA PAKOME-SEKCIJA TVARKA

Siuntą „Omniva pakomate“ galėsite gauti per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo Latvijoje, Lietuvoje ir Estijoje dienos. Gauti siuntą „Omnivos“ pašonėje labai paprasta ir užtrunka vos 15 sekundžių. Siunta saugoma 7 dienas. Išsamesnė informacija apie „Omniva pakomates“ veiklos taisykles ir siuntos GAVIMĄ čia

2. „Venipak“ siuntos pristatymas (visos Baltijos šalyse) - prekė bus pristatyta užsakymo metu nurodytu adresu. Venipak pristato nekontaktines siuntas, todėl atidžiai perskaitykite pristatymo taisykles.
Tai svarbu. Patikrinkite, ar „Venipak“ kurjerių pristatymo paslauga yra teisingas mobiliojo ryšio numeris, nes tik taip galėsite saugiai ir nekontaktuodami pristatyti siuntas.
Per „Venipak“ kurjerių paslaugas siunta pristatoma per 1 –3 darbo dienas. Nekontaktinių siuntų teikimas asmenims bus vykdomas naudojant PIN kodus, siekiant užtikrinti siuntos pristatymą teisingam gavėjui, išlaikant saugų ne mažesnį kaip 2 metrų atstumą. Pristatymo dieną į nurodyto gavėjo mobiliojo telefono numerį bus išsiųstas tekstinis pranešimas su PIN kodu. Pristatymo metu gavėjas turės nurodyti gautą PIN kodą kurjeriui, kuris, įvesdamas jį į skaitytuvą, patikrins, ar PIN kodas yra teisingas.


Vykdykite užsakymą įvesdami Venipak sekimo numerį VENIPAK KURJERS-SEKCIJOS TVARKA

Close