Kontaktiniai duomenys: +37065698980
Mano krepšelis (0,00 €)

Su Megango esate teisingame kelyje!

2015 m. įkurta Megango yra viena iš sparčiausiai Europoje augančių sveiko gyvenimo būdo produktus siūlančių įmonių. Mus pamėgo klientai, kurie kasdien nori jaustis dar geriau nei vakar, kurie mėgsta ir vertina aukštos kokybės produktus ir paslaugas. Su malonumu pildome jūsų pageidavimus!

Kaip ir mūsų klientai, siekiame tobulėti ir kasdien gerinti savo veiklą. Kad patenkintumėme klientų poreikius, nuolat tobuliname parduotuvės technines funkcijas.

Kad pirkimo pas mus patirtis būtų dar malonesnė, mūsų komanda nuolat plečia asortimentą, kad siūlytumėme jums naujausius produktus ir prekių ženklus, kruopščiai atrinktus būtent mūsų klientams. Megango parduotuvėje jau dabar rasite daugiau nei 100 prekių ženklų produktų. Megango siūlome tiktai produktus, su kuriais buvo atlikti tyrimai ir patikrinimai ir buvo pripažinta, kad jie yra tinkami ir aukštos kokybės.

 

Dėmesys aplinkai

Įmonei plečiantis suprantame, kad mūsų veikla daro poveikį aplinkai, ir aplinkos taršos tikimybė taip pat auga.

Šiuo metu skiriame daug dėmesio pasirinkdami atsakingus tiekėjus, stengiamės mažinti pakuočių skaičių ir didinti atsinaujinančių išteklių naudojimą pakuotėse.

Neturėtumėme pamiršti, kad renkantis aukštos kokybės produktus, jie visada tarnauja ilgiau ir taip gerokai sumažina aplinkos taršą.

 

Palaikymas

2017 metais pradėjome vykdyti KEENFACTOR programą, skirtą palaikyti jaunus darbuotojus, skatinti juos vystyti savo talentus ir suteikti jiems tam reikalingus įrankius.

Žinome, kad svarbių tikslų pasiekti reikia laiko, o pagalba šiame kelyje visada labai svarbi ir reikalinga.

Juk mūsų ateitis – mūsų vaikų rankose!

Close