Kontaktiniai duomenys: +37065698980
Mano krepšelis (0,00 €)

Internetinės parduotuvės taisyklės

 1. Paslaugų teikimo sąlygos.

 • Visos kainos internetinėje parduotuvėje yra galutinės (užpildytos) užsakymo dieną ir apima pridėtinės vertės mokestį (PVM). Visos kainos eurais (eurais).
 • Prekės bus pristatomos pasirinktu pristatymo būdu - kurjeriu (Venipak, Omniva), siuntų terminalu (Omniva).
 • Kai pateiksite užsakymą, gausite užsakymo patvirtinimo el. laišką su informacija apie įdėtą užsakymą.
 • Jei norite grąžinti produktą, galite tai padaryti per 14 dienų nuo jo gavimo (pašto ženklas arba kurjerio patvirtinimas), rašydami produkto grąžinimo paraišką ir siųsdami ją SIA ORCCAN el. paštu: [email protected]. Norint susigrąžinti pinigus, produktas turi būti grąžintas paštu, siuntinių paštu arba kurjeriu - nepažeistas ir originalioje pakuotėje per 14 dienų (pašto ženklas arba kurjerio patvirtinimas) nuo produkto gavimo momento. Pinigai už produktą, įskaitant pristatymo išlaidas, bus grąžinti į banko sąskaitą, nurodytą produkto grąžinimo paraiškoje. Prekių pristatymą užtikrina klientas. Atsisakymo formą galima parsisiųsti ČIA.
 1. Pristatymo informacija ir pristatymo laikas.

 • Prekės iš internetinės parduotuvės www.megango.lt pristatomos pasirinktu pristatymo būdu (siuntinių paštu, kurjeriu). Už pristatymą reikia mokėti papildomai, nebent užsakant prekę pirkinių krepšyje nurodyta kitaip. Visos pristatymo išlaidos rodomos pirkinių krepšelyje. Jei užsakymą pakeisite telefonu arba el. paštu, operatorius informuos jus el. paštu apie bendrą patvirtinto užsakymo kainą. Piegādes laikai atkarīgs jokių preces un piegādes veida.
 • Jei produktas yra sandėlyje ir kurjeris jį pristato į namus, produktas bus pristatytas per 2 –5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo momento (mokėjimas atliktas užsakymo patvirtinimo metu).
 • Jei produktas yra sandėlyje ir pristatomas naudojant „Omniva“ siuntų terminalą, produktas bus pristatytas per 2 –5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo momento (mokėjimas atliktas užsakymo patvirtinimo metu).
 • Jei produkto atsargų nėra, produktas bus pristatytas per 14 –17 darbo dienų, naudojantis „Venipak“ kurjeriu, „Omniva“ kurjeriu ar siuntų tarnyba.
 • Dėl švenčių, švenčių, krovinių ar gamybos vėlavimo ar kitų priežasčių maksimalus pristatymo laikas gali būti 30 dienų nuo užsakymo patvirtinimo dienos (mokėjimas atliktas užsakymo patvirtinimo metu). Tokiais atvejais SIA ORCCAN susisieks su jumis asmeniškai ir susitars dėl pristatymo termino pratęsimo arba užsakymo atšaukimo, grąžindama išankstinį mokėjimą į nurodytą sąskaitą.

Papildoma informacija:

 • Prieš gaudamas siuntą kurjeris turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 • Tais atvejais, kai nustatoma išorinė siuntos pakuotės žala, siuntėjas turi teisę nepriimti siuntos, prieš tai kartu su kurjeriu parengęs pažeidimo ataskaitą.

Pristatymas vyksta Europoje.

Pristatymo išlaidos priklauso tiek nuo siuntos svorio, tiek nuo atstumo, iki kurio produktas turi būti pristatytas, ir bus nurodytos perkant prekę pirkinių krepšelyje.

Už prekes ir pristatymo išlaidas klientas gali atsiskaityti internetu SIA ORCCAN internetinėje parduotuvėje.

Atsisakymo teisė

1) Ką daryti, jei produktas jums netinka, ar persigalvojote dėl noro išlaikyti produktą?

Šiuo atveju jūs turite teisę pasinaudoti atsisakymo teise. Atsisakymo teisė yra vartotojo teisė vienašališkai pasitraukti iš sutarties per nustatytą laikotarpį (atsisakyti įsakymo) nesumokant sutartinės baudos, palūkanų ar žalos atlyginimo. Atsisakymo teisė netaikoma valgomoms ir vartojamoms prekėms.)

SIA ORCCAN pasilieka teisę atsisakyti pirkėjui pasinaudoti atsisakymo teise, jei gaminys yra susidėvėjęs ir (arba) sugadintas, jei jis nėra originalioje pakuotėje arba jo pakuotė yra smarkiai sugadinta (išskyrus atvejus, kai vartotojas negali atidaryti pakuotės nepažeisdamas jos), kad apsaugotų produktą nuo sugadinimo ar sugadinimo.

Gamintojas, pardavėjas ar paslaugų teikėjas, sudarydamas prekių pirkimo ar prekių ar užsakymo perdavimo sutartį, vartotojui pateikia raštišką atsisakymo formą, kurioje nurodomas gamintojo, pardavėjo ar paslaugų teikėjo vardas, pavardė ir adresas bei atsisakymo teisės aprašymas.

Vartotojas raštišką atsiėmimą adresuoja asmeniui, kurio pavardė (firma), vardas ir adresas nurodyti atsisakymo formoje. Atsiimant prekes per nustatytą terminą nutraukiama sutartis ir vartotojas atleidžiamas nuo bet kokių sutartinių įsipareigojimų, išskyrus išlaidas, susijusias su prekių grąžinimu gamintojui, pardavėjui ar paslaugų teikėjui.

Vartotojas privalo grąžinti gaminį gamintojui, pardavėjui ar paslaugų teikėjui (jei produktas ar daiktas buvo gautas) per 14 dienų nuo raštiško atsisakymo išsiuntimo. Gamintojas, pardavėjas ar paslaugų teikėjas privalo grąžinti vartotojui per septynias dienas nuo mokėjimą patvirtinančių dokumentų gavimo ir visas už produktą ar paslaugą sumokėtas palūkanas iki sutarties nutraukimo.

2) Ką daryti, jei produktas ar paslauga neatitinka sutarties sąlygų?

Tokiu atveju turite teisę per dvejus metus nuo produkto įsigijimo ar paslaugos gavimo dienos pateikti ieškinį produkto ar paslaugos teikėjo pardavėjui dėl produkto ar paslaugos neatitikimo sutarties sąlygoms.

Vartotojas, kuriam produktas, neatitinkantis sutarties sąlygų, buvo parduotas arba panaudotas, turi teisę reikalauti, kad produkto pardavėjas atliktų vieną iš šių veiksmų:

 • atitinkamai sumažina produkto kainą;
 • pašalina gaminio neatitikimą sutarties nuostatoms arba kompensuoja vartotojui neatitikties pašalinimo išlaidas;
 • išmainyti produktą į tą patį arba lygiavertį produktą, kuris užtikrintų sutarties sąlygų laikymąsi;
 • atšaukia sutartį ir grąžina vartotojui už produktą sumokėtą sumą.

Gaminys ar paslauga neatitinka sutarties sąlygų, jei:

 1. jis neatitinka norminiuose aktuose ar norminiuose techniniuose dokumentuose nustatytų reikalavimų, taip pat reikalavimų, kurie paprastai nustatomi - jis neturi savybių ir savybių, kurios paprastai būdingos tos pačios rūšies prekėms ir kurių vartotojas gali pagrįstai tikėtis;
 2. jis negalioja reguliavimo dokumentuose ar techniniame pase nurodytais tikslais arba, jei to nepadaro, tikslais, kuriais paprastai naudojamos to paties pavadinimo ir aprašymo prekės;
 3. jis negalioja tikslams, kuriais vartotojas pasirinko produktą ir kuriuos sudarydamas sutartį tiesiogiai ar netiesiogiai perdavė pardavėjui, išskyrus atvejus, kai pardavėjas pardavimo metu negalėjo suprasti tokių konkrečių tikslų, o vartotojas neturėjo jokio pagrįsto pagrindo pasikliauti pardavėjo kompetencija ir sprendimu;
 4. jis neatitinka charakteristikų arba jo surinkimas neatitinka rinkinio, kurį pardavėjas pateikė su prekių pavyzdžiais ar modeliais sutarties sudarymo ar pasiūlymo pateikimo metu;
 5. jis nesupakuotas, bet pakuotė būtina, kad produktas būtų apsaugotas nuo pažeidimo ar sugadinimo;
 6. klaidinanti, klaidinanti, neišsami arba neaiški (neįskaitoma) informacija apie ją pateikiama arba visai nepateikiama, todėl produktas negali būti naudojamas pagal paskirtį arba kelia arba gali kelti pavojų vartotojo turtui, sveikatai, gyvybei ar aplinkai.

Atsisakymo formą galima parsisiųsti ČIA.

SIA ORCCAN grąžina grąžintas prekes pinigų pervedimu į formoje nurodytą banko sąskaitą.

Kilus klausimams ir neaiškumams, galite kreiptis į mus telefonu:+370 645 49494 arba el. paštu: [email protected]

Norėdami išsiųsti produktą paštu, susisiekite su mumis nurodytu telefono numeriu arba el. paštu.

Close