Proto ir kūno ryšys bėgimo metu

Proto ir kūno ryšys bėgimo metu

Kaip žino daugelis bėgikų, Jūsų nusiteikimas turės žymiai didesnę įtaką bėgimui nei Jūsų fizinė būklė.  Žinoma, bėgimui Jums būtinas tam tikras pasiruošimas ir puiki sveikata, tačiau sakoma „protas nusilps pirmiau kojų“. Išbandykite šias tris nuostatas bėgimo atžvilgiu, ir stebėkite, ar pagerės kūno bei proto ryšys (bei sportiniai rezultatai).

Džiaugsmas

Bėgdami – džiaukitės. Natūraliai, ne kiekvienas bėgimas bus nuostabus – kai kurie jų bus mažiau malonūs. Tačiau Jūs turite siekti jaustis gerai po didelės dalies savo pastangų. Jei Jūsų kūnas ir protas gerai sutaria, jei nejaučiate džiaugsmo, tai gali rodyti, kad sportuojate per daug. Darykite pertrauką arba kuriam laikui sumažinkite atstumus.

Balansas

Identifikuokite maloniausią treniruočių elementą. Koks yra vidutinis savaitinis nubėgamas atstumas? Kiek bėgimų sklandžiai išsitenka Jūsų tvarkaraštyje? Ar bėgiojate grupėje, ar labiau Jums patinka vienatvė tyliuose rytiniuose keliuose? Idealaus tvarkaraščio sukūrimas padės sinchronizuoti proto ir kūno ritmą, o tai padės ir protinei, ir fizinei sveikatai.

Tikslai

Daugelis žmonių darbuojasi žymiai geriau, kai turi tikslą, kurį nori pasiekti. Siekiamas tikslas padės siekti rezultatų ir lengviau ištversite sunkumus. Nustatykite sau tikslą vėlesniam laikotarpiui šiais metais. Tai galėtų būti naujos distancijos bėgimas, naujas pasiekimas žinomoje trasoje, ar bet kuri kitas Jūsų treniruočių riboženklio įveikimas. Ką bepasirinktumėte, treniruotėmis džiaugsitės labiau ir lengviau įveiksite treniruočių sunkumus, žinodami aiškius tikslus. Jūsų kūnas galės toleruoti padidintą fizinį krūvį – įtikinkite savo protą, kad tikslas to vertas.

Lankstumas

Galiausiai, kai kurie maži dalykai padės pasiekti proto ir kūno vienovės. Ypač kruopštus mitybos ar treniruočių reglamentavimas dažnai gali kelti įtampą ir mažinti džiaugsmą. Jei galite sau leisti tam tikrą lankstumą laikantis pradinio plano, smulkūs nesklandumai nesuardys Jūsų planų iš esmės.

Apie Enertor pažangių technologijų vidpadžius Enertor vidpadžiaiJie sukurti daugelio įprastinių bėgimo metu pasitaikančių sužeidimų išvengimui ir suteikia daugiau komforto. Juos projektavo pirmaujantys pediatrai siekdami sumažinti sužeidimų pavojų. Unikalios vidpadžių dizaino savybės padės Jūsų pėdoms treniruočių metu.  Enertor vidpadžiuose panaudota D3O apsaugos nuo smūgių technologija. Tai reiškia, jie sugers daugiau smūgių jėgos, nei bet kurie kiti vidpadžiai.  Mūsų patirtis ir patentuota D3O smūgių sugėrimo technologija – pažangiausias šiandieną Enertor pasiūlymas rinkai, apsaugantis pėdas nuo sužeidimų.

Enertor vidpadžius galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.

Enertor turi virš 18 metų ortopedijos srities patirtį. Šios puslapio turinys yra vien informacinės paskirties ir neatstoja medicininių Jūsų gydytojo patarimų. Visiems patyrusiems sužeidimų Enertor pataria kreiptis pagalbos į savo gydytoją ir nedaryti patiems su sveikata ar medicina susijusių išvadų remiantis šio puslapio informacija.

ŠALTINIS: https://enertor.com/blogs/enertors/how-to-have-a-mind-and-body-connection-while-running

Bendrinti šį įrašą