Kontaktiniai duomenys: +37065698980
Mano krepšelis (0,00 €)

BLACKROLL® Fascia masažo pistoleto dėklas

Kodas
BL-A003279
29,90 €
Products left: 2
Sandėlyje

Pridėti į norų sąrašą
 

BLACKROLL® Fascia masažo pistoleto dėklas

Idealiai tinka gabenti jūsų FASCIA GUN, su nuimamu tvarkytuvu, 100% perdirbtas poliesteris

Laikykite viską vienoje vietoje su FASCIA GUN CASE
Jūsų masažo pistoletas ir jo priedai guli sporto krepšio gilumoje ar yra išsibarstę kur nors namuose? Mes turime jums sprendimą ir užbaigiame šią netvarką.

Naudodami praktišką FASCIA GUN DĖKLĄ, pritaikytą BLACKROLL® FASCIA GUN, siūlome jūsų FASCIA GUN optimalią apsaugą nuo dulkių, įbrėžimų ir drėgmės. Dėklas turi nuimamą tvarkyklę, kurioje telpa iki 4 priedų. Taip pat yra vietos mūsų papildomam SOFT PEAKS priedui, kuris nėra standartiškai tiekiamas su FASCIA GUN. Vienas priedas gali likti pritvirtintas prie FASCIA GUN, kad jūsų mėgstamiausias priedas visada būtų po ranka. Dangtelyje yra nedidelis tinklinis skyrius, kuriame savo vietą randa įkrovimo laidas.
 
Nesvarbu, ar einate į sporto salę, konkuruojate ar keliaujate, mūsų DĖKLAS jūsų FASCIA GUN saugos ir stilingas. FASCIA GUN CASE ne tik kelyje, bet ir namuose – tai daugiau nei tik praktiškas daiktadėžės krepšys. Tai leidžia tvarkingai laikyti masažo pistoletą ir tuo pačiu jį demonstruoti.

Beje, mūsų FASCIA GUN CASE yra pagamintas iš perdirbto poliesterio, todėl galite ne tik tausoti masažo ginklą, bet ir aplinką.

Vieta visiems priedams
Dėklas turi nuimamą tvarkyklę, kurioje telpa iki 4 priedų. Taip pat yra vietos mūsų SOFT PEAKS priedui, kuris standartiškai neįeina į FASCIA GUN. Vienas priedas gali likti pritvirtintas prie FASCIA GUN, kad jūsų mėgstamiausias priedas visada būtų po ranka. Dangtelyje yra nedidelis tinklinis skyrius, kuriame savo vietą randa įkrovimo laidas.

Dydis & Svoris
17 x 17 x 8 cm
120 g

pristatymas

Gauti standartinį adresą 

2 darbo dienos

2.99 €

Komplimentai visoje Baltijos jūroje

2 darbo dienos

9.99 €

*nemokamas pristatymas iš 50 €

Daugiau informacijos
Kainų intervalas100 – 250 EUR
Prekės ženklasBlackroll
Tipasmasažinės priemonės
Write Your Own Review
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Radome kitų produktų, kurie jums gali patikti.

  1. Tik 149,00 €
  2. 80,00 €
  3. 90,00 €
  4. 79,99 €
  5. 29,99 €
Close