Kontaktiniai duomenys: +37065698980
Mano krepšelis (0,00 €)

„BLACKROLL OFFICE“ DĖŽUTĖS masažo rinkinys

Kodas
BL-A002883
69,90 €
Products left: 2
Sandėlyje

Pridėti į norų sąrašą
 

NEW! BLACKROLL OFFICE 2.0


Daugiau mobilumo ir mažiau skausmo biure ir namų biure

Ilgai sėdėti biure mums nėra gerai. O ilgainiui tai gali apriboti mūsų mobilumą, sukelti blogą laikyseną ir skausmą. Štai kodėl svarbu į kasdienę biuro veiklą įtraukti reguliarias judėjimo pertraukėles ir laikytis sveikos laikysenos. Mes palaikome jus su mūsų 3 BLACKROLL® produktų rinkiniu. OFFICE BOX gaminiai sudėti taip, kad galėtumėte aktyviai subalansuoti savo biuro darbą ir ką nors padaryti dėl savo laikysenos dirbdami. 

Biuro dėžutėje yra:

Galimi 2 dydžiai POSTURE PRO: laikysenos treniruoklis palaiko geresnę laikyseną ir primena sąmoningai optimaliai išlyginti pečius. Jis nepriverčia jūsų laikytis pozos, bet primena stačią laikyseną švelniu traukimu, kai tik pečiai krenta į priekį. Nešiodami laikysenos diržą stiprinate viršutinės nugaros dalies raumenis. Dėvėkite laikysenos treniruoklį atsargiai po drabužiais ir įtraukite jį į kasdienę biuro veiklą sėdėdami ar stovėdami. Medžiaga lengva, o paminkštinti dirželiai yra patogūs dėvėti. Laikysenos treniruoklis yra 2 dydžių (S/M/L ir XL/XXL). Reguliuojamo aukščio nugaros elementas leidžia jį reguliuoti individualiai, kad būtų tobulas. Teisingai sureguliuotas POSTURE PRO suteikia visišką judėjimo laisvę ir tik švelniai traukiant primena aktyviai laikytis vertikalios pozos. Nepaisant laikysenos diržo, raumenys turi dirbti savarankiškai, kad ištiesintų kūną, o tai yra švelni treniruotė.

STRETCH BAND: treniruočių juosta, skirta aktyvių judesių pertraukoms ir raumenų ilgio treniruotėms. Idealiai tinka mobilumui pagerinti ir biuro darbui būdingų nugaros ir kaklo skausmų prevencijai. Kilpos juostoje leidžia pritaikyti treniruotes pagal savo poreikius ir progresą. Odai nekenksminga ir tvirta tekstilės medžiaga. Tinka alergiškiems žmonėms. Medžiaga sudaryta iš perdirbto poliesterio (65%) ir natūralaus kaučiuko (35%). Dėl specialios audimo technikos treniruotės metu nėra odos kontakto su guma. Pagaminta Vokietijoje. OEKO-TEX® STANDARD 100 sertifikatas. Galima skalbti iki 60°C.

TRIGGER S: Įtampa gali būti labai gili. Su gaiduko įrankiu galite labai tikslingai ir tiksliai atleisti giliai slypinčią įtampą ir fascines sukibimą. Lengva naudoti ant sienos arba ant grindų. Jei norite naudoti ranka, gaiduką galite sujungti su pateikta rankena. Rankena patogiai telpa rankoje ir atpalaiduoja pirštus naudojimo metu.

Sportuoti biure? Tai išvis neįmanoma?

Prakaitai, kuriuos galite atlikti su juostele ir gaiduko įrankiu, neprakaituoja. Jiems reikia mažai vietos ir nereikia specialios sportinės aprangos. Pratimus galite atlikti lėtai ir kontroliuojamai, sulėtindami kvėpavimą, kad atsipalaiduotumėte. Jūs netgi galite diskretiškai nešioti laikysenos treniruoklį po drabužiais ir treniruoti sveiką laikyseną dirbdami.


Tinka biure

Negalite daryti pratimų biure, kad išliktumėte tinkami? Mes jus įtikinsime kitaip.

Čia rasite daugybę pratimų, kuriuos galite atlikti su mūsų produktais arba visai be jų.

pristatymas

Gauti standartinį adresą 

2 darbo dienos

2.99 €

Komplimentai visoje Baltijos jūroje

2 darbo dienos

9.99 €

*nemokamas pristatymas iš 50 €

Aktyvaus judėjimo pertraukoms biure – ir namų biure.

-BLACKROLL® OFFICE BOX 2.0 apima:

-BLACKROLL® Posture PRO

-BLACKROLL® STRETCH BAND

-BLACKROLL® TRIGGER

Daugiau informacijos
Kainų intervalas50 – 100 EUR
Prekės ženklasBlackroll
Tipaslaikysenos korekcija, masažo voleliai, elastinės pasipriešinimo juostos
Write Your Own Review
Tik registruoti vartotojai gali rašyti atsiliepimus. Prisijunkite arba sukurkite paskyrą

Radome kitų produktų, kurie jums gali patikti.

 1. 199,00 €
 2. 149,90 €
 3. 99,90 €
 4. 79,90 €
 5. 64,90 €
 6. 69,90 €
 7. Tik 16,00 €
 8. Tik 8,49 €
 9. Tik 16,00 €
 10. 14,99 €
 11. 9,99 €
 12. 14,99 €
 13. 84,99 €
 14. 79,99 €
 15. 84,99 €
 16. 84,99 €
Close